אודות המשרד

משרד זאב ליאונד ושות' הינו בעל מסורת ארוכת שנים. למן שנת 1991 ניצב בראש הפירמה עו"ד זאב ליאונד. המשרד, המונה כעשרה עורכי דין ומתמחים, ידוע בעיקר באיכויות שירותי הליטיגציה שלו, והינו מהמשרדים הבולטים  והידועים בישראל בתחומי העיתונות, דיני לשון הרע וקניין רוחני. המשרד אף פועל שנים רבות בתחומי הנדל"ן והמשפט המסחרי. 

הדגש הניתן בפירמה, מעבר לקפדנות והמיומנות המקצועית, גם להיכרות מעמיקה עם צורכי הלקוח וסביבתו העסקית כמו גם לזמינות ומהירות השירות, מציב את הפירמה כמובילה בתחומה. 

עו"ד זאב ליאונד מוביל ומנהל את הפירמה קרוב ל-30 שנה. הוא החל את דרכו בה בשנת 1975 לאחר סיום לימודיו באוניברסיטת תל-אביב, כמתמחה אצל עו"ד שמואל תמיר המנוח, ולימים היה לשותפו. עו"ד ליאונד הנו בעל ניסיון עשיר בליטיגציה על מגוון סוגיה, וניהל תיקים מורכבים בשורה ארוכה של תחומים, בנוסף לטיפול בהסכמי רכישה ומיזוגים, עסקאות מקרקעין וייצוג בהליכי תכנון ובינוי בכל הערכאות.

(צילום: יהושע יוסף, ישראל היום) 

Image
Image

תחומי עיסוק

המשרד ידוע בפעילותו בתחום העיתונות והתקשורת, ומספק שירותים משפטיים שוטפים לכלי תקשורת בולטים בעיתונות המודפסת, המשודרת והדיגיטלית. 

 למשרד מסורת ארוכת שנים של מתן שירותי ליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות, לרבות ייצוג בפני בג"ץ, בוררויות, ועדות ערר ומוסדות תכנון ובניה. צוות הליטיגציה של המשרד עוסק דרך קבע בשורה ארוכה של תביעות דיבה וסכסוכים משפטיים בתחומי הקניין הרוחני, בנוסף לייצוג בסכסוכים מסחריים. 

לצד פעילות הליטיגציה הבולטת, לקוחות המשרד זוכים לשירות מקצועי צמוד גם בפן המסחרי, החל מליווי משפטי צמוד לפעילות העסקית השוטפת, ועד להובלת עסקאות מורכבות של מיזוגים ורכישות, ובכלל זה ייצוג מול הממונה על ההגבלים העסקיים, כמו גם הסכמי מייסדים והשקעות.

במשרד קיימת פעילות משמעותית גם בתחום המקרקעין, בדגש על מיזמי נדל"ן, עסקאות קומבינציה ובנייה עצמית, ליווי קבוצות רוכשים בכל האספקטים המשפטיים הנדרשים, וכן פרויקטים של פינוי-בינוי, הליכי איחוד וחלוקה, רישום בתים משותפים ועוד.

(צילום: אורן פרסיקו, העין השביעית) 

המשרד בקהילה

המשרד בחר למקד את פעילות הפרו-בונו שלו בסיוע משפטי למלכ"רים הפועלים בתחום הספורט וקהיליות האוהדים, מתוך הכרה בחשיבות טיפוח וקידום ערכי שקיפות ומנהל תקין בגופי הספורט בישראל. המשרד מסייע בהקמת תאגידי אוהדים המקיימים פעילויות קהילתיות וחינוכיות לעידוד מנהיגות חברתית בקרב בני נוער ואוהדי הספורט, ומספק להם סיוע משפטי. ארגון "היציע" שיוצג על ידי עו"ד דור ליאונד זכה רק לאחרונה בעתירה תקדימית כנגד ההתאחדות לכדורגל אשר חויבה במסגרת פסק הדין, לאכוף פרסום פומבי של הדוחות הכספיים של מועדוני הכדורגל בשתי הליגות העליונות.
Image

מגדל דיסקונט, רח' יהודה הלוי 23, תל-אביב.

© 2024 כל הזכויות שמורות לזאב ליאונד ושות'